O nás

Kasfero projekt 1991 – 2023

Nadnárodná spoločnosť KASFERO NATURMEDIZIN sa zaoberá výrobou a distribúciou výživových doplnkov, prírodných liečiv a produktov na prevenciu a ochranu zdravia. Vlastnými receptúrami prinášame unikátne inovácie.

Všetky naše receptúry a zároveň aj výrobky z našej ponuky využívajú liečivú silu bylín a sú starostlivo vyrábané s rešpektom k prírode a k ľudskému zdraviu. Naším cieľom je ponúkať zákazníkom prírodnú alternatívu vo forme prevencie a terapie, a týmto spôsobom im umožniť žiť zdravší a kvalitnejší život v súlade s prírodou.

Tím Kasfero sa od roku 1991 zaoberá recepturológiou a inováciami  v oblasti tvorbe poly komponentnych bylinných liečiv na ochorenia štítnej žľazy. Portfólio dnešných  receptúr a produktov – na kardiovaskulárny systém, tráviaci trakt, dýchací systém , lymfaticky systém, Urinárny systém, pohybový aparat, endokrinný a reprodukčný systém, metabolické a onkologické poruchy, a na rôzne druhy chrípky, sa  dnes rozšíril o ďalších 60 Prírodných poly komponentných produktov .

Všetky produkty môžete objednať online, alebo dostáť priamo v kamenných obchodoch a lekárňach.

Výskum, vývoj, recepturologia. Inovácie   a výroba výživových doplnkov, distribúcia, zadávanie skúšania klinických liečiv, výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied, kvantová medicína a diagnostika = KASFERO NATURMEDIZIN .

,,Múdrosť našich predkov, prepojená s novodobými vedeckými poznatkami z oblasti liečby a prevencie zdravia je dnes vnesená a prezentovaná inováciami a výrobkami pod menom Kasfero Naturmedizin.”

Vitajte vo svete Kasfero!

Dipl. Tech. Dacan Mitic

CEO & FOUNDER KASFERO NATURMEDIZIN